Współpraca z Activlab

Komentarze (19) | 2 gru 2012
Witam
Niedawno nawiązałam współpracę z firmą Activlab, w ramach niej mogłam wybrać z całego asortymentu firmy, te produkty które mi najbardziej odpowiadają. Nie ukrywam że pierwszy raz mam styczność z tego typu produktami dlatego miałam mały problem z wyborem. Na szczęście pomógł mi w nim mój chłopak, który na siłowni ćwiczy już od kilku lat.  

Oto mój zestaw: 


Ponieważ praktycznie w ogóle nie jem warzyw, najważniejsze były dla mnie witaminy i minerały. Dlatego wybraliśmy Top 10 Chelated minerals czyli Kompleks witaminowo - minerałowy w najlepiej przyswajalnej formie. Mimo że na opakowaniu jest napis "For Man", w katalogu ten produkt oznaczony jest jak odpowiedni dla kobiet. Trochę mnie martwi wielkość kapsułki bo jest ogromna. 


Nie interesowały mnie za bardzo spalacze tłuszczu. Z produktów energetycznych wzięłam 2 opakowania Caffeine Power czyli czegoś co ma mnie pobudzić przed treningiem fizycznym lub wysiłkiem umysłowym. Już to wypróbowałam z kuzynką, ale zamiast 1h przed treningiem  zażyłyśmy w trakcie treningu i to o godzinę 19 ! W rezultacie usnęłyśmy nad ranem. 


Aminokwasy
Zdecydowaliśmy że wezmę właśnie je zamiast białka. 
"Suplementacja aminokwasami jest we współczesnym sporcie bardzo popularna i ma ona na celu przyśpieszenie regeneracji po wysiłku fizycznym, poprawę efektów treningowych, zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej, a także zwiększenie odporności organizmu" 
Po 2 szt największych opakować BCAA i Amino Complex - powinno wystarczyć mi to na 2-3 miesiące, ale zacznę je brać dopiero za miesiąc. 

Dodatkowo Activlab dorzuciło jeszcze 2 bidony i 2 zgrzewki ich Fit drinku: 


I własnie dlatego cała paczka ważyła prawie 20 kg. Fit drink miałam już okazję pić, dostałam kiedyś kilka sztuk na dniach otwartych w jednej z siłowni. 

Jak pisałam martwi mnie wielkość kapsułki z witaminami i minerałami. Do tej pory myślałam ze Therm Line i CelluOff są wielkie. 


No i zagadka wielkiej paczki rozwiązana :)
Pozdrawiam