Poświąteczne wyprzedaże

Komentarze (32) | 27 gru 2012
Witam
Dzisiaj znowu post na szybko, bo za chwilę jadę do rodziców. Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię wyprzedaże. Często jest tak, że oszczędzam właśnie na dzień rozpoczęcia się obniżek. Zazwyczaj pierwszy dzień obniżek kolekcji letniej jest około 21 czerwca, czyli w dniu w którym uczniowie idą po świadectwa. Kolekcje zimową przecenia się dzisiaj, czyli w pierwszym dniu po świętach bożonarodzeniowych.

Tak więc dzisiaj, wstałam wyjątkowo wcześnie i poszłam na "łowy" jednak chyba nie byłam w humorze na zakupy. Na początku weszłam do Bershki, w której było chyba więcej ludzi niż dostępnej odzieży... Kolejka do przymierzalni zawijała się przy kasach, a ta do kas kończyła się koło przymierzalni. Zabrałam dwie, od dawna upatrzone spódnice zapłaciłam i wyszłam. - Wkrótce przydadzą mi się letnie rzeczy :) Weszłam również do Stradivariusa, gdzie kupiłam komplet dwóch złotych bransoletek, wyjątkowo dobrze obniżonych : z 54,90 na 19,90 Spódnice przymierzyłam dopiero w domu. Myślałam nad tym aby ewentualnie jedną z nich zwrócić, ale spodobały mi się na tyle że zostawiam obie :
Na modelce w sklepie internetowym prezentuje się ona tak: 


Martwi mnie tylko ich długość. W płaskich butach chyba troszkę będą włóczyły mi się po ziemi 

i bransoletki: Po zakupach w galerii Krakowskiej pojechałam na chwile do Bonarki, ale tam również była masa ludzi. Zjadłam tylko obiad i pojechałam do mieszkania. 

W najbliższym czasie planuję kupić sobie trochę odzieży typowo sportowej. Oczywiście nie chce za nią przepłacać. Może napiszę kilka postów o tym gdzie tanio można kupić fajne rzeczy do ćwiczeń ? Co o tym myślicie ? W końcu czas obniżek :)

Przypominam o konkursie który jest poniżej

Pozdrawiam