20.11 - joga

Komentarze (33) | 20 lis 2012
Witam
Dzisiaj był trochę męczący dzień, ale na początku o tym co robiłam wczoraj. Poszłam z kuzynką na Jogę :) Ostatni raz na takich zajęciach byłam w wakacje, teraz mam zamiar chodzić co tydzień. Dla mojej kuzynki był to już 3 albo 4 raz. Zajęcia zaczynały się o 19 00 a my 18 53 czekałyśmy jeszcze na tramwaj i tradycyjnie spóźniłyśmy się z 5 min ale nie zabrakło dla nas miejsca ani mat czy sznurków czy klocków. Parę osób przyszło jeszcze po nas.

Szybko okazało się że niektóre nawet proste ćwiczenia sprawiają mi trudność, nawet proste wyprostowanie się i trzymanie rąk w górze, przez kilka minut, siedząc równocześnie na klocku, z nogami skrzyżowanymi było nie lada wyzwaniem..... Części ćwiczeń nie zrobiłam bo przy każdym wyciągnięciu stopy łapał mnie skurcz. Dlatego zamiast się wyciszyć, cały czas  byłam zdenerwowana. Na końcu robiliśmy takie trudniejsze (jak dla mnie ) rzeczy jak pies z głową w dół z nogą na ścianie :P

na końcu ja do kuzynki:
-on cię chyba bardzo lubi
-czemu ?
- bo cały czas do ciebie przychodzi
- bo cały czas wszystko robię źle xD
No tak na jodze u nas tylko kilka kobiet wymiata reszta jest daleko w tyle.
Później po jodze zrobiłyśmy nasz trening obwodowy.


Dzisiaj poszłam do dermatologa bo z moimi zmianami trądzikowymi sama nie mogę sobie sama dać rady. To wszystko przez tabletki hormonalne które zażywam od 1,5 miesiąca. Dostałam dwa środki na receptę Duac -maść antybakteryjną z antybiotykiem i Differin żel delikatnie złuszczający. Pasta cynkowa i tormentiol były bezsilne. 

Duac kupiłam w pierwszej aptece z Differinem było już ciężko bo do tej pory go nie mam. Byłam może w pięciu aptekach i nie mam pojęcia skąd oni biorą ceny tych leków. W pierwszej 30 ml kosztowało 18 zł ale nie akurat nie było. W drugiej 15 ml ale kremu było za 23 zł a w ostatniej 30 ml mogłam mieć za 37 zł. Najbardziej zawiodła mnie apteka Ziko bo ta sieć uważana jest w Krakowie za najtańszą - była najdroższa. Na wejściu plakat : Bioderma -25% pytam o płyn micelarny 500 ml : 44 zł ( ostatnio dwa małe były za 39zł)
W ostatniej (Niezapomniajce) udało mi się dorwać mały 100ml płyn To tyle, dzisiaj mamy w planach Skalpel i hula hop

Pozdrawiam