Ewa Chodakowska : trzecia płyta i ćwiczenia w biurze

Komentarze (25) | 27 sie 2012
Witam
Przepraszam za dość długą nieobecność - chyba każdy potrzebuję chwili odpoczynku, jakoś przez ostatni czas nie miałam weny na pisanie czegokolwiek.

Pewnie już wszyscy wiedzą ale przypomnę - od jutra będzie można kupić Shape z trzecią już płytą Ewy Chodakowskiej. Ostatni trening nosi nazwę : TURBO spalanie i podobno jest najbardziej zaawansowany ze wszystkich trzech.


Jeżeli miałabym oceniać płytę po tym co widzę to ta podoba mi się najbardziej :)
Czego nie można powiedzieć o okładce gazety i perfekcyjnej pani domu ! którą graficy na siłę wygładzili i wyszczuplili. W ogóle nie rozumiem dlaczego została ubrana w taki gorseto-strój kąpielowy który w ogóle nie podkreśla jej figury. 


Ewa kiedyś wrzucała zdjęcie z Małgorzatą Rozenek - może nie było zbyt wyraźne ale widać ładny wyrzeźbiony brzuch, który w tym stroju został zakryty nie mówiąc już o wyszczuplonych w programie graficznym  biodrach i rączkach lalki. 
Ewa Chodakowska: ćwiczenia w biurze
Trzy płyty : skalpel, killer i turbo spalanie to na razie wszystko co oferuje nam Shape przy współpracy z Ewą.  Jakiś czas temu  na fanpage trenerki pojawiła się informacja że w przyszłości będą publikowane treningi na You Tube. Na razie natknęłam się na filmiki robione z Fit Club. Cztery części treningów które można robić w biurze. Ćwiczenia są ciekawe i bardzo proste, ogólnie nie spotkałam się wcześniej z treningiem który robimy głównie w pozycji siedzącej. Czwartą część możecie zobaczyć na stronie FIT CLUB 
A teraz muszę nadrobić zaległości :)
Pozdrawiam