Wrześniowy Shape - już mam :)

Komentarze (30) | 28 sie 2012
Witam
Zaraz po przebudzeniu poszłam do kiosku po Shape :) tym razem obyło się bez niespodzianek i najnowszy numer kupiłam w najbliższym Ruchu. Płyta Ewy Chodakowskiej jest, plastikowa Rozenek na okładce też.


Zebrałam wszystkie trzy płyty :)


Informacja dla osób które nie mają jeszcze pierwszej i drugiej płyty a chciały by mieć. 
Shape prowadzi sprzedaż numerów archiwalnych
można napisać do nich e-mail: prenumerata@quadwinkowski.pl
lub zadzwonić i się zapytać: (0-67) 210-86-50
(ten sam namiar co na prenumeratę) 
Kwietniowy numer wysyłali za 19 zł 07 gr Myślę że obie płyty będą kosztować z wysyłką około 32zł- 33 zł
Na allegro pierwsza i druga płyta w komplecie kosztuje 90 zł. Myślę że ci ludzie po prostu zamawiają je na bieżąco. Teraz pewnie dodadzą trzecią płytę i wystawią za 150 zł. 

Nie rozumiem tego ! w dniu pojawienia się trzeciej płyty ( dzisiaj ) którą można dostać za 12,60 zł  w  praktycznie każdym kiosku, została wystawiona aukcja na ten numer na której można ją zamówić za 49 zł + wysyłka. !!! heh i jeszcze w opisie aukcji : W całym mieście znalazłam 5 szt wystawiam 4 jedna dla mnie. W połowie lipca w empiku widziałam na półce około 20 numerów z killerem.

Co można znaleźć w numerze ?
5 ćwiczeń Ewy które wykonuje perfekcyjna pani domu - naprawdę nic nowego. Artykuł o Natalii z bloga http://healthysportlife.pl/ :)Oraz Supertemat o blogach kulinarnych :D
Kilka z nich jest w spisie blogów :) np Feed me better, Dietetycznie Siostro czy Ekscentryczny parowar 


Troszkę rozśmieszył mnie sam wstęp dla tych którzy nie korzystali nigdy z takich stron. Jest opisane że kategorie to etykiety które są ułożone zazwyczaj pionowo na blogach, oraz tagi w układzie poziomym  które są luźnymi kategoriami >?
Kategorie, etykiety i tagi to dokładnie to samo, pozwalają one segregować wpisy i to od nas zależy czy sobie ułożymy je pionowo czy poziomo czy w chmurze :)

Pozdrawiam