Dzień 3

Komentarze (12) | 7 lip 2012
Witam
Wczorajszy dzień był udany zarówno pod względem treningu jak i diety. Wczoraj pisałam że mam zamiar iść nad wodę i co napisałam, zadzwoniłam do chłopaka i 10 minut zrobiła się burza. Dlatego poszliśmy do Pure Bonarka ale o tym za chwilę :)

Jeśli chodzi o wczorajszy trening z Ewą to niestety nie zrobiłam ćwiczenia z płytą. Ale za to wczoraj w Pure zrobiłam sobie 3 serie Jumpów bo przypomniałam sobie o niej. Powiem wam  że to jest strasznie męczące. (po 15 skokach byłam już mokra) za to świetne za uda i pośladki. Szkoda że w moim klubie na ma takich klocków, boxów czy platform na które można wyskakiwać. Więc trochę słabo ale 3 dzień uznam za zaliczony. Dzisiaj postaram się lepiej

Zakupy Kappahl
Wczoraj wybrałam się do jednego z centrów handlowych. Weszłam do Kappahl i zobaczyłam przecenione bluzeczki sportowe, dodatkowo opcję 3 w cenie 2 obejmującą rzeczy wyprzedażowe :)
Dlatego kupiłam sobie 3 bluzeczki (w cenie 2 ) każda wyszła po 25 zł. 
Dwie pierwsze są z materiału o nazwie Cooltex. 
źródło: www.customkit.com
Zupa Pomidorowa 
Nie wiem czy wiecie czy nie ale w ogóle nie lubie warzyw i to jest jednym z moich największych problemów podczas diety. Taka zupka z pomidorów na wywarze warzywnym to jedyna rzecz jaką jestem w stanie zjeść. Ta nie była na żadnym mięsie czy kostce. Bez śmietany i cebuli była trochę bez smaku ale po doprawieniu w miarę ok. Przecież dieta nie będzie trwała wiecznie.
Niestety cebula od razu była pokryta pleśnią :( musiałam wyrzucić, nie spodziewałam się tego i nawet nie sprawdziłam warzyw przed zakupem. 
Po południu dodam post opisujący mój trening w Pure Platinum oraz moją opinię o tym klubie. Post prawie gotowy tylko coś mi wypadło. 
Pozdrawiam