Dzień 21

Komentarze (25) | 25 lip 2012
Witam
Dzisiaj nie mam za dobrego humoru... planowałam iść się opalać dzisiaj później na rolki, wstaję rano a tu zimno szaro-buro i deszczowo :/ a wczoraj był upał...
Poszłam więc spać dalej to zaczął do mnie dzwonić telefon. Od paru tygodni codziennie dzwonią do mnie rano z banku, Raz z Ing raz z mBanku wysłuchałam każdego z nich już ze 3 razy za każdym razem mówię że nie nie jestem zainteresowana i że mnie budzą dzwoniąc o 8 a oni dalej dzwonią.
Dzisiaj już chyba denerwuje mnie wszystko. Kupiłam jajka w małym sklepie. 10 szt rozmiar M których masa jest dokładnie opisana na opakowaniu.


Połowa jajek była mniejsza ! I żadne nie przekroczyło 58 g 


Także zamiast 2 musiałam dawać 3 do śniadania. 

Wczoraj wieczorem jeździłam na rolkach, Kręciłam też hula hopem 2 razy po 15 minut podczas oglądania telewizji. Mimo że kręciłam przez cały czas w tą drugą stronę bardzo powiększył siniak na tym boczku który jest mniejszy. Mimo smarowania zaczyna boleć i nie wygląda już ładnie. Chciałabym kręcić troszkę niżej, umiem to zrobić ale mam wystające kości a obijanie o kości nie jest przyjemne. 

Wczoraj wieczorem

Dzisiaj rano


Na dzisiaj planuję na pewno siłownie i jakieś zakupy w biedronce czy Lidlu. 
Co do mojej diety - trzymam się.  Chociaż wczoraj wieczorem powiedziałam sobie że dzisiaj pójdę i kupię sobie moje ulubione czipsy które właśnie są na promocji w Żabce - Wiejskie Ziemniaczki o smaku maślanym. :)

Pozdrawiam