27.07

Komentarze (17) | 27 lip 2012
Witam
Ehh chyba ostatnio nic mi się nie chce, chętnie jeździłabym na rolkach ale jest taka pogoda że się nie da ! teraz świeci słońce a w prognozie cały dzień ma padać. Wczoraj byłam na siłowni z Mary ale też nie chciało mi się ćwiczyć - trochę poskakałam na skakance, wcześniej byłam w Ikei i zjadłam 3 ikeowe hot dogi ! bo co to za wycieczka do Ikei bez hot doga :( chyba najgorsze co może być. buu

Ostatnio w końcu udało mi się coś kupić na tych wyprzedażach. Chyba moje 5 podejście :)

Ale tylko bluzkę o bluzę, dawniej kupowałam znacznie więcej ale teraz naprawdę nie ma nic. Znalazłam je w sklepie do którego normalnie nie zaglądam - ReservedByłam też w Rossmanie i znowu coś kupiłam...ale tym razem rzeczy których jeszcze nie mam: suchy szampon i sól morską do włosów. 


I jak wrażenia 
Suchy szampon - jest to coś w rodzaju Pudru w Sprayu. Po użyciu puder osiada na włosach i wchłania sebum. Włosy są siwe i trzeba je wyczesać alby się go pozbyć. Szybkie ale wiem że nie będę często go używała. 
Sól morska w Spray Toni&Guy - wiedziałam że ją muszę mieć po tym jak zobaczyłam ze była dodawana do Glossy Boxa. Bardzo spodobało mi się opakowanie i ma piękny zapach jednak wg mnie nie jest to produkt na tyle ekskluzywny żeby wkładać go od razu do tego pudełka za które trzeba zapłacić. W rozpisce była cena 40 zł za 200 ml. W Rossmanie 75 ml kosztuje 9,99 więc kupując 4 można mieć za 40 zł 300 ml. 
Ma podkreślać i stylizować jak dla mnie tylko ładnie pachnie ale kupię ją jeszcze raz dla samego zapachu :)

Z hula hop na razie odpuszczam, siniaki nie bolą ale zaczekam aż znikną bo nie wygląda to dobrze. 

Mam jeszcze miłą informację dla wszystkich z większych miast :D

Od dzisiaj do wtorku są dni otwarte w klubach Pure. Czyli można przez 5 dni chodzić codziennie za darmo. Mam zamiar posiedzieć w Galerii Kazimierz !!


Pozdrawiam