Dzień 12

Komentarze (22) | 16 lip 2012
Witam
Wczorajszy dzień był luźniejszy. Z dietą nie było do końca tak jak chciałam, ale również nie było źle. Byłam u Babci u której zjadłam zupę pomidorową z ryżem i pieczoną ( na patelni) pierś z kurczaka. Później trochę lodów pistacjowych. W domu zabrałam się również za batoniki z Lidla. ( wiem że one nie są tak do końca w zdrowe ale zaspokajają ochotę na słodkie) 


Jeżeli chodzi o trening: nie miałam czasu na siłownie bo w niedziele jest otwarta tylko do 20 normalnie poniedziałek - piątek do 22 30. Zrobiłam tylko wieczorem trening z pierwszej płyty Ewy Chodakowskiej. - Jakoś za Killera nie mogę się zabrać- może ze względu na późną porę? Wolę późno nie tupać sąsiadom z dołu. 


Dzisiaj również otrzymałam przesyłkę od AvetPharma.
W środku znajdują się suplementy które będę stosować przez najbliższy czas. 
Oczywiście nie wszystko jest dla mnie - część jest dla was. 
A więc możecie spodziewać się Konkursu w najbliższym czasie :)


Zawsze chciałam przetestować pełną kurację jakiegoś suplementu na Cellulit - słyszałam wiele pozytywnych opinii na ich temat.  Rok temu, po rewelacyjnych recenzjach, chciałam kupić Inneov Cellulit, ale jest za drogi. Teraz pojawiły się tańsze odpowiedniki o podobnym działaniu np Detocell którym się interesowałam. CelluOFF który teraz mam przed sobą, w tej chwili jest najtańszy ze wszystkich dostępnych. 


Zobaczymy czy w ciągu 3 miesięcy jestem w stanie pozbyć się tego z czym zmagam się od paru lat. Oczywiście będę je stosować razem z dietą,masażami, kremami i ćwiczeniami. 

Pozdrawiam