Zakupy :)

Komentarze (17) | 13 cze 2012
Witam
Ostatnio nie czuję się najlepiej a pogoda jest straszna, cały czas pada deszcz do tego panowie robotnicy którzy hałasują do wieczora. Przez to wszystko chodzę jestem cały czas zmęczona. 


Gdy tylko dowiedziałam się że w h&m zaczęły się przeceny postanowiłam zajrzeć zwłaszcza ze miałam tam torebkę do reklamacji, to już druga w tym miesiącu. W tym momencie z torebek w których mieści się A4 pozostała mi niezniszczalna pikowana z River Island klik będę musiała rozejrzeć się za nową. 
Jeśli chodzi o reklamację, w tym sklepie nigdy nie ma z nią problemu. Zwrot jest od razu na kartę wymiany towaru. 


Kupiłam 2 gumki do włosów z metalowymi obrączkami ( mam już w sumie 3)
Te gumki zostały uznane przez redakcję niemodnych polek za must have sezonu ( czyli co nie kupować bo podobno połowa blogsfery już to ma) 

żródło: niemodnepolki.blogspot.comKomplet błyszczyków 3 szt za 5 zł <3


Małą szczotkę do włosów która mieści się w torebce:


Oraz koturny w panterkę ( zastanawiam się nad ich zwrotem). Wczoraj była cała masa koturn przecenionych z 129,00 na 40 zł.
Podczas przeceny zimowej udało mi się kupić dwie pary niskich koturn: czarne i popielate, przecenionych z 99 na 30 więc myślę że warto czekać na obniżki. 


W tym tygodniu czekało na mnie też kilka miłych niespodzianek. Nadal czekam na shinybox-a ale całymi dniami nie ma mnie w domu i możliwe że kurier już był :(
(blogger ostatnio strasznie pogarsza jakość zdjęć :/ )

Pozdrawiam