Adriana Lima workout

Komentarze (6) | 7 kwi 2012
Witam
Kiedyś przeglądając filmiki na YouTube natrafiłam na te z Adrianą Limą i strasznie mi się spodobały.

  1. Trening ze skakanką
Jest jednym z najbardziej efektywnych i najbardziej męczących. Daje niesamowite efekty przy takiej intensywności jaką zaprezentowała właśnie Adriana. Wystarczy 15-20 min dziennie + dieta by po miesiącu widać było pierwsze efekty. Myślę że dobrym pomysłem byłoby połączenie skakanki i Hula Hop.


     2. Boks

Przyznam się że około pół roku chodziłam na Boks. Zabrałam się do tego całkiem przyzwoicie kupiłam wszystko co było potrzebne: rękawice, owijki i ochraniacz na szczękę. Na początku na zajęcia chodziło parę dziewczyn więc bardzo miło się chodziło chociaż bardzo ciężko było utrzymać ręce w górze do końca. Później dziewczyn było coraz mniej aż w końcu zostałam sama. Trening z mężczyznami nie podobał mi się bo nikt tak naprawdę nie chciał ze mną ćwiczyć bo bał się że mi coś "zrobi". Dlatego zrezygnowałam ale przyznam że podczas godziny boksu traciło się mnóstwo kalorii. Szczególnie podczas rozgrzewki. 

Mój trening nie wyglądał tak fajnie jak Adriany. Myślę że większość treningów ma ze swoim trenerem osobistym. Niestety mnie na razie nie będzie stać na takiego trenera. W moim klubie godzina z  kosztuje aż 130 zł . Ale mimo wszystko miło popatrzeć na taką dziewczynę.

Pozdrawiam