12 Konwergentnych - w tym ja !

Komentarze (42) | 14 maj 2014
Może propozycja bycia jedną z 12 Konwergentnych nie brzmiała zbyt jasno, ale mając w głowie działania Orange dla naszej blogosfery, bez wahania zgodziłam się na udział w nowym projekcie.

O co chodzi?
Słowem kluczem całej akcji jest słowo KONWERGENCJA, kilka dni temu portal: Natemat  opublikował artykuł, z którego wynika, że większość osób nie ma pojęcia co oznacza to słowo. Marka Orange postanowiła wyjść na przeciw niewiedzącym i zaprosić 12 blogerów, którzy w praktyce pokażą jak konwergencja może pomóc w oszczędzaniu. Moim zadaniem będzie sprawdzenie, jak działa łączenie usług w ofercie Orange Open, przez okres 3 tygodni.
Usługa specjalna
Dodatkowo każdemu z blogerów, została przydzielona usługa specjalna. Ja skupię się na Środach z Orange, czyli czeka mnie kilka seansów filmowych. Czy chodzenie do kina jest FIT ? Może i nie, ale osobiście bardzo lubię to robić i średnio kupuje bilety na film raz w miesiącu. To właśnie ja zostałam zaproszona na dzień kobiet na drugą część "300 Spartan" :) a w Święta bożonarodzeniowe już dwa razy z chłopakiem wybraliśmy Hobbita.

Konkurs dla was
Na końcu będę miała dla konkurs z jedną bardzo konkretną nagrodą. Jedna osoba zdobędzie telefon Sony Xperia Z1 Compact i wraz z nim roczny pakiet usług Orange. Sama będę testować usługi na tym telefonie i szczerze już nie mogę się doczekać aż go dostanę. Jestem wielką fanką Xperii, zaczynałam od Go, od listopada mam Xperię V i już wiem, że potrzebuje czegoś lepszego. Głownie przeszkadza mi słaba jakość zdjęć. Nie jestem osobą, według której telefon jest tylko do dzwonienia. Zwykle wykorzystuje naprawdę sporo funkcji, które oferują dzisiejsze smartfony. Zapoznałam się ze specyfikacją - Z1 Compact będzie idealny.


P.S. Pewnie zauważyliście, że jestem nieobecna na blogu i fanpage od dłuższego czasu. Ma to związek z moim stanem zdrowia, niestety. Od weekendu majowego jestem w szpitalu i chcę już wyjść przed najbliższym weekendem, więc trzymajcie za mnie kciuki.

P.S^2 Rozwiązanie zagadki:Wpis powstał przy współpracy z marką Orange
Pozdrawiam