Różowe Free Run-y w nowej odsłonie

Komentarze (66) | 12 lip 2013
Witam
Zarówno producenci jak i kupujący (zwłaszcza kupujące) coraz więcej uwagi przywiązują do wyglądu obuwia sportowego. Nie ma się dziwić, że powstaje coraz więcej dobrych jakościowo i jednocześnie ładnych modeli butów treningowych i biegowych. Prawdziwą furorę zrobiły Nike Free Run +3 w kolorze różowym, jednak wraz z pojawieniem się nowszej kolekcji zniknęły bezpowrotnie ze sklepowych półek.
Chyba nie ma zdjęcia tego modelu pod którym nie pojawiłoby się pytanie gdzie można je kupić, a internet już został zalany przez falę chińskich podróbek. To temat na osobny post ale już widzę że podrabiane Nike Free są prawie tak popularne jak Air Maxy.

Marka Nike w tym roku również postanowiła wprowadzić Free Runy w podobnej kolorystyce. Myślicie że któraś z tych wersji jest w stanie pobić popularnością różowe z kolekcji 2012 ?
Jak z dostępnością ? na model z pierwszego zdjęcia natknęłam się przeglądając ofertę sklepu, którego asortyment już prawie znam na pamięć : http://www.fitnesstrening.pl/product-pol-20188-buty-do-biegania-damskie-NIKE-FREE-5-0-.html Zdjęcia pozostałych pochodzą z oficjalnej strony Nike. Koszt nadal w granicach 400 zł chociaż trochę zleciał w dół. Wcześniej pierwsza cena nowych Free wynosiła 429 zł, teraz 385 zł. Modele przecenione: 299zł a to już niewiele więcej niż podróbki z allegro 220-250 zł
Jeśli znajdziecie w jakimś sklepie internetowym ciekawą ofertę, podzielcie się linkiem. Może ktoś z niej skorzysta.
Pozdrawiam