Strój do ćwiczeń

Komentarze (69) | 11 lut 2013
Witam
Kiedyś dostałam w prezencie krótką koszulką firmy Nike.  Nie spodobała mi się za bardzo więc schowałam ja do szafy i nie wyciągałam - uważałam że krótkie koszulki są już nie modne, poza tym nie nosiłam ubrań sportowych marek. Przypomniało mi się o niej niedawno (wtedy gdy podobną założyła Rihanna). Zabrałam ja na wyjazd i ubierałam na plażę. Teraz pewnie będę ją nosić na siłownię -  z podkoszulkiem pod spodem wygląda dobrze :)


 

Czy wy też lubicie wyglądać dobrze podczas ćwiczeń ? Przyznaję że mam dużą kolekcję ubrań sportowych: kilkanaście bluzek sporo podkoszulków do tego koło 8 par sportowych spodni. Na blogu spotkałam się jednak z odmiennymi zdaniami typu: "siłownia to nie pokaz mody" itp. Własnie przygotowuje kilka notek na temat ubrań sportowych i chciałabym poznać wasze zdanie. 

Przywiązujecie wagę do tego co zakładacie na siebie podczas ćwiczeń, kupujecie odzież ze specjalnych materiałów odprowadzających wilgoć czy wystarcza wam zwykły bawełniany podkoszulek i jedna para spodni dresowych ? 

Ja chyba nigdy nie powiem sobie "dosyć" w tej kwestii. Zawsze podoba mi się coś nowego, ładnego i kolorowego.

Przygotowałam dzisiaj kilka propozycji sportowych strojów.Pozdrawiam