10.01 - Spis blogów o odchudzaniu

Komentarze (23) | 10 sty 2013
Witam
Jak na razie nie myślę jeszcze o żadnej aktywności fizycznej, Mimo tego że z plecami już mi się trochę poprawiło ( dzięki niezawodnemu plastrowi rozgrzewającemu)  - wolę nie ryzykować. Najgorsze jest to że dorwałam się do słodyczy które dostałam pod choinkę... z wielkiego rożka zjadłam już wszystkie pomadki które mi smakowały, oczywiście nie na raz - ograniczałam się do maksymalnie 5 dziennie. W tym momencie zostały tylko te które nie lubię, czyli z wiśnią i śliwką.

Wczoraj trochę czasu poświęciłam na Spis Blogów o odchudzaniu. Z początkiem roku zrobił się tam spory ruch.  To jest mój drugi (blog) który został założony w połowie kwietnia, i całkiem nieźle sobie radzi.


Zmieniłam trochę szablon i dodałam nowy nagłówek. 

Jeszcze wczoraj w liście było około 200 blogów. Postanowiłam usunąć te nieaktualizowane ponad miesiąc, i przyjąć nowe ze zgłoszeń. Skasowałam  około 50 pozycji czyli 1/4 - myślę że to i tak nie dużo w porównaniu do całości. 

Zrobiłam też 12 nowych banerów, które nie odwołują się już tylko do tematyki odchudzania i zdrowego trybu życia. Te obecne znacznie lepiej będą się prezentować na stronach z kolorowym tłem. 
Mam nadzieję że te zmiany wyjdą spisowi na dobre. Wcześniejszy szablon był   za bardzo infantylny. Wiem że niektóre osoby z komentujących, mają swoje blogi które tematycznie pasują do spisu. Przesyłajcie mi ich adresy na blogioodchudzaniu@gmail.com nie oceniam surowo i odrzucam naprawdę mało zgłoszeń. 

Wszystkich oczywiście zapraszam do odwiedzania tej strony, można znaleźć tam naprawdę dobre i rzetelnie prowadzone blog o tematyce Fit. 
Pozdrawiam