TAG : List do mikołaja

Komentarze (39) | 3 gru 2012
Witam
Widziałam już takie posty "mikołajkowe" na kilku blogach i bardzo mi się spodobały. Dzisiaj sama napiszę swój "List do mikołaja" a tak naprawdę będzie to lista rzeczy które mam zamiar sobie kupić w najbliższym czasie:

1) Buty na siłownię: 


Moje stare Pumy w których ćwiczę już się troszkę rozklejają, ale  i tak jestem z nich zadowolona bo wytrzymały kilka lat. Jakie będą nowe- nie wiem może na przecenie uda mi się dorwać jakieś ładne kolorowe Nike. 

2) Biustonosz sportowy


Może moje małe 70 A/B go nie potrzebuje, a mój brzuch nie jest jeszcze na tyle płaski aby nosić go na siłowni, ale pewnie kupię go bo fajnie wygląda z bluzką z wyciętymi bokami. 

3) Nowe Rolki

źródło: http://bladeville.pl/

Rolki wiosną kupię na pewno i pewnie to będzie jeden z moich większych wydatków. Mam najpopularniejszy damski rozmiar stopy - 38 więc nawet nie liczę na fajny model w okazyjnej cenie. 

4) Telefon 


W czerwcu zepsuł się mój Samsung do teraz używam starszego modelu Sony Ericssona. Już dawno miałam sobie coś kupić ale nie mogę się na nic zdecydować. 

5) Pędzle Eco Tools


Brakuje mi pędzelków do cieni dlatego pewnie zamówię sobie taki mały zestaw na iHerb. 

6) Czytnik e-book 


Już od dawna planuje go kupić, pewnie to będzie ten mały Kindle.


I tyle, z kosmetyków i ubrań na razie chyba nic nie potrzebuję, nie wykluczam jednak że upoluję coś na świątecznych wyprzedażach :) 

Pozdrawiam