Ewa Chodakowska na okładce Shape

Komentarze (23) | 27 paź 2012
Witam
W najnowszym listopadowym numerze Shape pojawi się na okładce Ewa Chodakowska. Myślę że to dla niej spore wyróżnienie ponieważ do tej pory miesięcznik na okładkach umieszczał znane z mediów gwiazdy. Kupuję Shape już od dawna, w mieszkaniu mam kilka numerów sprzed 2009 roku a w tym momencie przed sobą numer 08/2008.

Na okładce widzimy Denise Richards w kostiumie kąpielowym a za nią plażę. Tytuły które mają zachęcić nas do kupna to : Idealny brzuch tylko 30 min w tygodniu oraz Spal 600 kcal bez kropli potu. Przyznam się że mój pierwszy numer kupiłam pod wpływem : dieta SOS 5kg w 7 dni... ale to było z 5 lat temu.


Jednak później Shape zrezygnował z umieszczania na pierwszej stronie mało znanych w Polsce amerykańskich gwiazd na rzecz tych bardziej lokalnych. Niestety bardzo często zdjęcia z numerów pojawiały się na stronach plotkarskich po tytułami "Retusz roku".

Chyba najgłośniej było o Joannie Jabłczyńskiej i Annie Musze:


Oraz o Małgorzacie Rozenek

milionkobiet.pl
Tutaj bez retuszu: 

 milionkobiet.pl

Wracając do Ewy Chodakowskiej. Niestety wg mnie graficy znowu zaszaleli i na okładce również nie wygląda korzystnie :


Głównie chodzi mi o brzuch który nie przypomina tego co widzieliśmy na Facebooku. 
Tu Ewa po treningu:

źródło: Fanpage Ewa Chodakowska

Szczerze nie rozumiem tego. Dlaczego w takich zdjęciach wygładzane są nawet ubrania. Przecież bardziej naturalne zdjęcie byłoby zapewne bardziej autentyczne. Małgorzata Rozenek bez retuszu wygląda dużo lepiej niż po. Mimo to znając siebie na pewno kupie kolejny numer. Współpraca Ewa - Shape bardzo mi się podoba. Myślę że jak dotąd była to najlepsza decyzja tego miesięcznika.

Pozdrawiam