16.10

Komentarze (25) | 16 paź 2012
Witam
Dzisiaj deszczowa pogoda a ja mam wyjątkowo dobry humor. Z powodu uczelni i sesji której jeszcze nie skończyłam. Dostałam przedłużenie do przyszłego piątku, i możliwa jest bardzo optymistyczna wersja czyli że obejdzie się bez warunków. Niestety nie należę do tych najpilniejszych i trzy w trzecim terminie czasem mi się zdarza. Ale powiem to co zawsze mówię pod koniec : W przyszłym semestrze zdam wszystko od razu i dodam jeszcze coś nowego: projekt to rzecz święta - już nigdy nie zostawię sobie go na sam koniec !

Wczoraj byłam na zakupach i kupiłam wszystko oprócz herbaty która ostatnio mi się skończyła. Tak więc dzisiaj poszłam do supermarketu i jak na prawdziwą studentkę przystało kupiłam zieloną najtańszą jaka tylko była:


Sir Roger - pierwsze widzę ale kupiłam aż 80 torebek za 5,69 :) więc jeżeli jeszcze okaże się da się ją wypić to chyba kupię sobie spory zapas. Była jeszcze zwykła zielona ale wole te z dodatkiem cytryny. Zwykłej herbaty nie piłam już dawno a białego cukru nie używam od paru lat. Czasem jest tak że ktoś posłodzi mi herbatę jak jestem w gości ale zdarza się to sporadycznie. 

A teraz coś dla osób posiadających blogi bo wiem że trochę was tu jest
Jedna z blogerek napisała całkiem niezłe artykuły dające do myślenia. Skierowane one są głównie do fitblogów ale rady są tak uniwersalne że może przeczytać je każdy. Sama interesuje się tym tematem i zgadzam się z tym co napisała autorka : 


Jeżeli miałabym coś dodać od siebie to : Zadbajcie o wygląd bloga, spróbujcie sami zrobić ciekawy nagłówek - nie trzeba do tego Photoshopa wystarczy Paint i wybrana czcionka w rozmiarze 72. Dobrze dopasujcie sobie szerokość bloga, najlepiej między 1000 a 1150 pikseli - nie większą - weźcie pod uwagę osoby korzystające z netbooków i tabletów - pasek na dole denerwuje. Zrezygnujcie z dużej ilości gadżetów. Zastanówcie się nad nimi zbyt duża ilość różnego rodzaju obrazków linków i bannerów będzie rozpraszać czytelnika. Zostawcie to co najbardziej będzie wam potrzebne ! :)

Pozdrawiam