Podsumowanie tygodnia

Komentarze (15) | 5 sie 2012
Witam
Postanowiłam że co tydzień w niedzielę będę pisała małe podsumowanie minionego tygodnia. Miało to być zamiast dziennika ale nie mam zamiaru rezygnować z niego.

Cały tydzień spędziłam dość aktywnie ale od następnego będę już bardzo pilnować diety, bo czuje że efekty po takich treningach powinny być znacznie lepsze. Muszę zacząć biegać bo rolki to żadne aeroby w moim przypadku. Chcę w końcu spalić ten tłuszcz !

Od dzisiaj zaczynam kręcić hula hop. Niestety muszę robić długie przerwy ze względu na bolesne siniaki. Ostatnio po masażu Mary też mi się zrobiła pełno drobnych na nogach i też miałam z tym przerwę. Od dzisiaj zaczynam

Tak przedstawia się mój miniony tydzień.
Może trochę mnie poniosło ale nazwałam to wakacyjnym dziennikiem.

W piątek wybrałam się z chłopakiem na Mrocznego Rycerza - mnie nawet się podobał - jemu chyba mniej. 

Dzisiaj zgodnie z przewidywaniami pada deszcz. Więc dzisiaj nie będę biegać w deszczu. 
Może bieżnia na siłowni ?


Edit: Bo nie wytrzymam 
Stworzyłam Spis blogów o odchudzaniu z myślą o blogach O ODCHUDZANIU później dołączyłam tematykę taką jak Sport, ćwiczenia, fitness, zdrowy styl życia, diety czyli wszystko co może pomóc osobie odchudzającej się nawet gdy sam autor bloga nie chce się odchudzać.  

Nie rozumiem więc dlaczego codziennie moją skrzynkę zawalają zgłoszenia od blogów kulinarnych które nie mają nic wspólnego z dietami. 
Już nie wiem czy autorzy blogów nie potrafią przeczytać samego nagłówka ? Czy myślą że mi zależy na ilości a nie na jakości blogów w spisie. Może myślą że nawet nie sprawdzam bloga który się zgłasza tylko dodaje go automatycznie.  Albo po prostu nie myślą lub sądzą że ja tego nie robię. 

Już nie mówiąc o tym że spisów blogów kulinarnych jest najwięcej ! 
Spis blogów jest dla nas i poświęcam mu wiele uwagi. Powstał 15 kwietnia liczba blogów 12 dzisiaj ponad 80 :)  

Pozdrawiam