12.08

Komentarze (23) | 12 sie 2012
Witam
W ostatnich dniach trochę się opuściłam jeżeli chodzi o aktywność fizyczną. Pogoda się popsuła i zrobiło się zimo więc rolki odpadają.  Na siłowni nie byłam tydzień. Zrobiłam parę dni temu trening Ewy i regularnie staram się kręcić hula hopem. O masażu też nie zapominam i to by było na tyle.

Wczoraj byłam w pracy w Tarnowie. Czasem dorabiam sobie promując alkohol. Skończyłam o 1 a pociąg miałam o 3 30. Zamówiliśmy sobie coś do jedzenia. O tej godzinie dostępne były zestawy: hamburger, cheeseburger, stripsy, nuggetsy  + frytki ewentualnie pizza. Zamówiłam stripsy + frytki i zjadłam o 2 w nocy !
Przyznam że były pyszne. Dawno nie jadłam takiego niezdrowego jedzenia i to jeszcze o takiej porze. Muszę za karę jutro pobiegać godzinę albo iść na jakieś zajęcia.

Dzisiaj od jakiegoś czasu już ogarniam mieszkanie. Nie mam porozrzucanych rzeczy nie wiadomo gdzie ale meble są mocno zakurzone. Później mam zamiar zrobić sobie laminowanie włosów wg przepisu
Anweny. Ciekawe czy faktycznie będą lśniące i mocno wygładzone. Akurat posiadam wszystkie potrzebne do tego składniki.

Dzisiaj mam taka spokojną nudną niedzielę. Od jutra chcę parę rzeczy zmienić i potrzebuję jakąś motywację. Która da mi kopa :) na pewno nie mogę tyle czasu spędzać na blogiem !

Bardzo dobre hasło na dziś :)ehh nudny post w nudną niedzielę. Trzymajcie chociaż kciuki za mnie


Pozdrawiam