Dzisiejsze zakupy

Komentarze (15) | 15 lip 2012
Witam
Dzisiaj z chłopakiem wybraliśmy się do Lidla na niezbędne zakupy. Musiałam kupić dużo wody, bo ciągle kupuję po butelce lub dwóch. Samej ciężko jest mi unieść więcej niż zgrzewkę, a do najbliższego takiego sklepu mam daleko i trzeba było jechać samochodem. 
Kupiłam więc trzy zgrzewki 6x2l Saguaro wiem że nie jest najlepsza źródlana a nie mineralna ale piję ją od jakieś czasu i cena jest bardzo konkurencyjna ( 85 gr za butelkę 2 l) Koszulkę rowerową - jest świetna i kosztuje tylko 25 zł. Cała z siateczki i ma z tyłu 2 kieszoni w których zmieści się mała woda, batonik, klucze do domu i nawet mały portfel. Kupiłam ją specjalnie z myślą o rolkach bo wolę jeździć bez plecaczka. Nie przepadam za rowerem. 
Dzisiaj ostatni dzień oferty na nią - musiałam kupić M chociaż lepsza była by S. 

Chciałam zrobić zdjęcie jak w niej wyglądam ale niestety  mój kiepski aparat nie był w stanie zrobić dobrego zdjęcia samowyzwalaczem :( Zdjęcie dodam później.

2 paczki ciasteczek z musli. W każdej po 8 sztuk cena 5,99 za opakowanie. Fajna przekąska ( może nie podczas redukcji ale ogólnie tak) Jeden batonik zawiera 15g węglowodanów ale jest bez dodatku cukru. 
Dzisiaj zjadłam jeden z tych niebieskich - jest bardzo smaczny, 
są w nim: migdały, orzechy laskowe, płatki owsiane, pszenne itp.

Pozdrawiam