Dzień 18

Komentarze (21) | 22 lip 2012
Witam
W nocy posiedziałam trochę nad spisem blogów o odchudzaniu i jest już prawie gotowy. Jeżeli chodzi o aktywność to w dniu 18 ograniczyłam się jedynie do tych rolek w południe,  nie wiadomo czemu miałam zakwasy na bicepsach, mimo że nie ćwiczyłam ich.
Dzisiaj obudziłam się z bólem głowy. Od razu wiedziałam że chodzi o zatoki czołowe. Wczoraj jeździłam nad Wisłą i musiało mnie zawiać....:/ Mimo bólu głowy pojechałam dzisiaj również na rolki, pogoda była lepsza niż wczoraj ale nie przestało wiać. Muszę pomyśleć o jakieś czapce.Na koniec wybrałam się do sklepu po jajka i nie rozbiłam ich :D


Chyba zamiast biegania rano zacznę jeździć na rolkach bo to dla mnie jest o wiele przyjemniejsze i nie nudzi mnie a poza tym mam blisko do bulwarów wiślanych.  

Pisałam już że najskuteczniejsze jest bieganie rano przed śniadaniem. Nie oznacza to jednak że trzeba biegać na czczo. Przed bieganiem można a nawet powinno się zjeść coś co nie ma węglowodanów albo ma ich bardzo mało np jajecznica lub jogurt naturalny. Takie bieganie powinno trwać około 30 minut. 

Wczoraj byłam na zakupach, szukałam jakieś cienkiej kurtki albo cieplejszych butów ale nie było nic.. Na tych wyprzedażach nie udało mi się nic kupić. 
Kupiłam tylko polecany przez Mary zestaw do stylizacji brwi który jest świetny :) i eyeliner w żelu. 


Pozdrawiam