Dzień 14

Komentarze (15) | 18 lip 2012
Witam
Dzisiaj dzień 14 czyli już 2 tygodnie za mną :) Oprócz wieczornego kręcenia kółkiem nic nie robiłam. Może nie nic - zrobiłam szablon dla Mary który już pewnie nie jedna z was widziała. Zamieniłam Nieczytelną Marię w tle na różowo - szare ( aby nie było za słodko) kolory. W sumie trochę chciałam się sprawdzić czy potrafiłabym zrobić parę rzeczy . W ogóle czy umiem na innym szablonie niż Simple. 


Z 2 lata temu zrobiłam sobie kurs HTML. Wcześniej miałam bloga na Onecie przy którym naprawdę trzeba było się nakombinować aby to wszystko jakoś wyglądało. Bardzo dużo pomaga mi Forum Blogowe gdzie mogę zapytać praktycznie o wszystko. 

 ---->


Mój dzisiejszy zakup: zestaw pędzelków, długo zastanawiałam się nad wyborem, napisze jeszcze o nich - muszę je opisać bo za 2 miesiące nie będę pamiętać który jest do czego:


Dzisiaj mój mały beznadziejny aparat wykazał wyjątkową chęć współpracy i udało mi się zrobić ostre zdjęcia tych pędzelków. Jestem pod wrażeniem jego możliwości bo nawet światła dobrego nie było. Wczoraj  dostałam od Marii owoce w takim fajnym woreczku z zasuwką który mam nadzieję że posłuży mi na długo. Właśnie brakowało mi czegoś takiego, często wrzucam do torebki albo samo jabłko albo w zwykłym woreczku. Ten jest mocniejszy.


 

Nie wiem skąd ona to wzięła ale brzoskwinka czy nektarynka "UFO" jest naprawdę dobra i faktycznie tak soczysta że trzeba jeść nad zlewem :)

I na koniec moje wrażenia po Hula Hop. Kręciłam wczoraj około 7 minut, starałam się w obie strony. Kółko mi nie spadało, ale nigdy nie miałam problemów z kręceniem, nawet tymi zwykłymi hula hop. Po połowie ściągnęłam polar i byłam w cienkim sweterku.

Dzisiaj wstaje i nic, ani jednego siniaka i nic mnie nie boli. Nawet gdy naciskam na talię. Myślę że to dzięki temu że używam i to bardzo regularnie zielonego masażera z Rossmana - teraz jest dodatkowo przeceniony. Naprawdę nie oszczędzam się nim i kończę dopiero wtedy gdy całą skórę mam czerwoną. Może to właśnie przez to moja skóra jest przyzwyczajona do takich działań. Pokręcę dzisiaj dłużej. Zobaczymy jak jutro. 

Pozdrawiam