29.07 - Czas na zmiany !

Komentarze (15) | 29 lip 2012
Witam,
Ostatnio nie jestem zadowolona z tego co robię i własnie nadszedł czas aby to zmienić. Przyznam że ostatnio się trochę opuściłam zarówno w ćwiczeniach jak i diecie. Ok nadal ruszam się codziennie ale myślę że powinnam bardziej przykładać się do tego co robię. Co z tego że chodzę na siłownie jak mogłabym na niej zrobić 2x tyle co robię a wtedy efekty były by dużo lepsze.

Mam też parę nawyków które naprawdę chciałabym zmienić. np kładę się spać bardzo późno np o 2-3 w nocy wstaje koło 11. Chciałabym wstawać o 7-8 ale wtedy musiałabym chodzić spać max o północy.
Po tym jak wstanę o 11 nic nie robię do 15 - albo oglądam telewizję albo szukam nie wiadomo czego w internecie. Później pokręcę kółkiem i zastanawiam się czy iść na rolki czy na siłownie - czasem idę na zakupy.
Totalne nic nie robienie ! A nie tak wyobrażałam sobie wakacje.

Nawet z blogiem mogłabym zrobić dużo więcej rzeczy. Mam w planach napisanie dużej ilości postów: odpowiedzi na pytania które od was dostaje, więcej o tym co jem, mam też informacje o cellulicie, napisać coś o kosmetykach, planuję opisywać różne suplementy zaczynając od tych które stosuję i przede wszystkim zrobić w końcu popularne posty w spisie blogów o odchudzaniu bo  dostałam od was mnóstwo e-maili :)


Ok Stop wishing start doing !! Paulina 

Masz dużo rzeczy do robienia a już minął ponad miesiąc wakacji. 


Chce być z siebie zadowolona.
Wczoraj pływałam i byłam na rolkach ale przy treningach które robiłam to naprawdę nic. Dzisiaj idę z chłopakiem na dni otwarte do Pure.
Wykorzystałam piękną pogodę, dzisiaj ma być burza - w Krakowie od 12 miała być jest 13 i jeszcze jej nie ma :D
Teraz idę zrobić trochę porządku kuchnia, łazienka odkurzanie

Później ćwiczę !


Pozdrawiam