2.07

Komentarze (14) | 2 lip 2012
Witam
Właśnie wróciłam z siłowni. Dzisiaj byłam pierwszy raz od półtorej miesiąca. Na początek zrobiłam małą rozgrzewkę na bieżni później poszłam na 30 min brzuchy i właściwie na tym się skończyło.  Chciałam zrobić sobie jeszcze dzisiaj trening z płyty Ewy ale jestem bardzo zmęczona. Wszystko przez te upały. Na szczęście klubie Fitness jest dobra klimatyzacja. Tak w ogóle to wczoraj minął rok od podpisania umowy w Pure i w tym momencie mam umowę na czas nieokreślony czyli mogę zrezygnować kiedy chcę. 


Trening z płyty bardzo mi się spodobał. Jest nieco trudniejszy i na pewno o wiele bardziej wyczerpujący od poprzedniego. Przez pierwszych 30 min jest dużo w miarę prostych, ale za to bardzo meczących ćwiczeń ruchowych idealnych do spalania tłuszczu. Nie ćwiczyłam jeszcze ale wiem ze naprawdę warto kupić ten numer. 
Co do diety: zaczęłam się zastanawiać pomiędzy niskowęglowodanową a CDK jutro powinnam podjąć decyzję. 

Nie dawno założyłam temat na jednym forum pt "jak się pozbyć boczków" pojawił się temat Hula hopu z masażerem. Takie hula hop ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Niektórzy twierdzą że działa cuda, drudzy że robi wielkie siniaki. Znalazłam w internecie takie zdjęcia    >Klik<    >Klik<  
Używała tego któraś z was ?

Pozdrawiam