1.06

Komentarze (5) | 1 cze 2012
Witam
Ostatnio nagromadziło mi się sporo zajęć i naprawdę nie mam czasu na nic. Dostałam pracę na miesiąc w momencie w którym zaczęły mi się zaliczenia. Musiałam wziąć 4 dni wolnego - od jutra do wtorku - będę próbować wszystko ogarnąć. Dzisiaj nie miałam zajęć na uczelni więc odpoczęłam i pospałam do 11 :) Jeżeli chodzi o dietę to jakiś koszmar powoli powracają stare nawyki - zupki instant....


Wczoraj reklamowałam torebkę w sklepie KappaAhl mogłam zamienić ją od razu na coś innego bądź czekać 2 tyg na rozpatrzenie i 2 tyg na powrót pieniędzy na konto. Wybrałam sportowe legginsy ( nie wiedziałam ze tej sklep ma odzież sportową). Bardzo lubię takie rzeczy mam sporo topów, spodni - mają plusy - są bardzo wytrzymałe i nie wychodzą z mody. Taka bluzeczka może posłużyć parę lat. 
W wakacje kupiłam sobie legginsy krótkie teraz mam też długie:)Mają kieszonkę na klucze, zamki przy kostce i siateczkę pod kolanami. Są też zrobione z materiału który zapewnia cyrkulację powietrza. 
Kupiłam również spódnice z Bershki którą mają już chyba wszyscy. Cena 29,90 materiał złej jakości - po pierwszym razie mi się skosmacił - a więc jakość adekwatna do ceny. 


Zaczął się kolejny miesiąc czerwiec. Mój blog ma już dwa miesiące. Wstawię nowe zestawienie (tym razem graficzne) oraz porównanie z kwietniem. Cieszę się ze mam coraz więcej stałych czytelników :)Pozdrawiam