Pytania do mnie.

Komentarze (7) | 27 maj 2012
Witam 
Korzystając z wolnego dnia odpowiem na pytanie które kierowano do mnie. Na początku może zacznę od zaległych TAG-ów. 


TAG od Mary:


1. Gdybyś wiedziała, że nie poniesiesz porażki czego chciałabyś dokonać w życiu.

   - Nie wiem co chciałabym dokonać ale wiem co chciałabym osiągnąć - w przyszłości chciałabym być niezależna od nikogo, chciałabym również móc pozwolić sobie na większość rzeczy i niczego nie odmawiać - chyba jak każdy, gdyby nie strach przed poniesieniem porażki to pewnie zamiast do szkoły hotelarskiej poszłabym do kosmetycznej i może teraz nie studiowałabym inżynierii środowiska. 
2. Jakie jest twoje hobby?
   - nie mam konkretnego hobby ale lubię czytać o modzie, uwielbiam zakupy. Fitness, siłownia ostatnio bardzo dużo jeżdżę na rolkach
3. Załóżmy, że kładziesz się spać i budzisz się jako przystojny facet, jesteś w jego ciele przez najbliższe 24h co  robisz? Proszę być w tym pytaniu bardzo kreatywną ! :PPPPP TAK MARY LUBI ZASKAKIWAĆ, NACZYTAŁA SIĘ OSTATNIO ZBYT DUŻO COSMOPOLITANU klik- HAHHAHAHAH
   -  yyyyy yyyy nic nie przychodzi mi do głowy - może poszłaby na siłownie? ponoć mężczyzną jest dużo łatwiej albo poszłabym podrywać dziewczyny. 
4. Masz możliwość na tydzień: cofnąć się w czasie do początku powstania wszechświata , albo znaleźć się kilka milionów lat w przyszłości, co wybierasz? Dlaczego?
   - oczywiście że kilka milionów lat w przyszłości. W czasie powstawania wszechświata nie było chyba nic. Może za klika milionów lat również nie będzie nic...
5. Skoczyłabyś na bundgee?
   - nie, miałam okazję w ostatni weekend skakali do 3 w nocy na juwenaliach, może kiedyś tak, pare lat temu byłam odważniejsza motolotnie wesołe miasteczka itp :)
6. Czy miałaś problem w dzieciństwie z wymówieniem jakiegoś słowa , jeśli tak to jakiego i jak go wymawiałaś?
   - raczej nie, no chyba że stół z powyłamywanymi nogami ^^
7. Jak poznałaś swojego obecnego partnera? Nie wiem czy Wy też, ale to są zawsze moje ulubione opowieści, każda jest inna :* Jeśli nie masz teraz chłopaka jak myślisz jak go poznasz?
   - umówiłam się z koleżanką i okazało się że ona zaprosiła też jego ale nikt nie planował nas ze sobą poznać. Drugi raz zobaczyliśmy się na domówce w moim mieszkaniu z 10 osób znałam tylko 2 :)
8. Masz możliwość zjedzenia kolacji ze światowym celebrytą albo znaną osobą z historii (zaznaczam, nie masz problemów z komunikacją, nawet jeżeli jest to Chińczyk załóżmy, że mówisz płynnie w tym języku) kto to by był i dlaczego?
   -  Może to nie jest światowa celebrytka ale chciałabym zjeść kolację z Rumi z Bloga Fashion Toast


9. Podaj mi link do zdjęcia "ciała" jakie chciałabyś mieć. Czy jest taka modelka, aktorka, osoba z polityki, która ma dla Ciebie idealne ciało?
   - Idealna ciało  dla mnie to połączenie Zuzanny z body Rock z Kate Moss

 

10. Jakie 3 rzeczy drażnią Cię najbardziej, może być to cokolwiek np. źle wyciskana pasta do zębów, mroźna zima, mnący się materiał nowej bluzki
  - gruchające gołębie na balkonie, starsze panie w tramwaju, kolejki na poczcie ogólnie inni ludzie w niektórych sytuacjach - bardzo często powstrzymuje się przed powiedzeniem czegoś niemiłego jednak parę razy zdarzyło mi się powiedzieć złośliwą uwagę do nieznajomej osoby. 
11. Opisz mi krótko najpiękniejsze miejsce, które zwiedziłaś:)
   - ogólnie nie lubię zwiedzać, lubię wypoczywać. Parę lat temu byłam nad morzem w Anglii i mi się bardzo podobało. 
12. Jak zasypiasz? Na którym boku leżysz, czy śpisz pod kołdrą czy pod kocem, jak ułożone jest twoje ciało i czy często śnisz ?
  - Prawy bok pod kołdrą - śnię niemal codziennie, często sny mają związek z tym co ma się stać w następny dzień. Kiedyś próbowałam śnienia świadomego. 

TAG Dbam o swoje zdrowie 1. Czy prowadzisz zdrowy tryb życia?

Nie zawsze ale staram się czasami mam chwile słabości - nawet dłuższe chwile. 

2. Ile godzin dziennie śpisz i czy pozwala Ci to na wyspanie się?

od 5 do 10 zwykle 6-7 nie zawsze pozwala mi to na wyspanie, przez około 2 lata pracowałam w weekendy na nocki i czasem potrafię się "zasiedzieć" do 2 :o

3. Czy uważasz, że zdrowo się odżywiasz?

W miarę zdrowo TAK ale niestety nie jem warzyw bo ich nie lubię, czasem jednak zdarzy się jakiś batonik czpisy czy Red Bull

4. Czy jadasz śniadania?

 Tak, czasem w biegu ale staram się je jeść

5. Czy spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu?

Dużo :) lubię spacery zdarza mi się wychodzić z uczelni i przespacerować z 5 przystanków. 

6. Czy uprawiasz jakieś ćwiczenia fizyczne?

Tak chodzę na siłownie, fitness i jeżdżę na rolkach ostatnio ćwiczyłam też w domu

7. Czy starasz się poszerzać swoją wiedzę na temat zdrowia oraz zdrowego stylu życia?

Oczywiście że tak cały czas to robię

8. Czy wykonujesz regularnie badania profilaktyczne?

Nie wszystkie :/ wiem że powinnam 

9. Twój najbardziej niezdrowy nawyk?

Na szczęście nie palę - piję tylko okazyjnie ale potrafię podczas zakupów kupić paczkę czipsów, 2 snikersy i m&m i zjeść na raz

10. Czy po tym "rachunku sumienia" postanowiłaś coś zmienić w kwestii dbania o swoje zdrowie? :)

Tak ale dopiero w wakacje.

Teraz odpowiem na parę pytań które zadawaliście mi w komentarzach, na forach itp. 

Czy polecasz Pure?
Tak ale tylko w rozsądnej cenie. Czasem bywają promocję można wtedy kupić karnet taniej. Można poszukać w ogłoszeniach bo często ktoś chce się pozbyć karnetu w atrakcyjnej cenie. (umowy nie można rozwiązać, trzeba przepisać ją na kogoś)

Gdzie pracujesz? jak się żyje i studiuje w Krakowie
Żyje mi się dobrze - w sumie od urodzenia mieszkam w Krakowie nie mam porównania, nie wyobrażam sobie nie studiować tylko pracować na pełen etat. Studentce w Krakowie nie trudno o jakąkolwiek pracę dorywczą. Gorzej o pracę za dobrą stawkę ale takie też można znaleźć. Ja pracuje jako hostessa. Nie narzekam ale ma to swoje plusy i minusy. 


Czy zarabiam na blogu?
Nie, to nie jest takie proste jak pewnie nie którym się wydaje. W prawdzie mam reklamy ale one są rozliczane za kliknięcia moje reklamy pochodzą od dwóch osobnych firm. W prawdzie nie mogę ujawniać ile zarabiam ale w ciągu ostatniego miesiąca wyjdzie w sumie około 10 zł...Wypłacić można od 70 euro więc jeszcze długa droga.

Dlaczego się odchudzasz?
Hmm może dlatego że zawsze staram się być ambitna. Jak pisałam wcześniej nie wystarczy mi to że mam normalną wagę, chcę mieć piękne ciało i motywować innych. 

Czy pokażesz swoje zdjęcie ? 
Tak wiem - "co z tego masz bloga jak nie masz na nim żadnego twojego zdjęcia", niech będzie na koniec dla tych co doczytali >>Klik

Pozdrawiam