Kim jest Ewa Chodakowska ?

Komentarze (35) | 2 maj 2012
Witam
W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o Ewie Chodakowskiej. A w internecie coraz częściej są wyszukiwany frazy takie jak: trening Ewy Chodakowskiej, ćwiczenia, efekty itp.
Postaram się napisać coś o tej pani i zgromadzić w jednym miejscu jak najwięcej informacji o niej. 
Wszystkie moje posty o Ewie znajdują się tu: 


Całe zamieszanie wokół Ewy w Polsce zrobiło się w momencie gdy płyta z jej treningiem ukazała się w kwietniowym numerze Shape. Trening stał się hitem, okazało się że ten numer kupiło dużo forumowiczek i blogerek które po krótkim czasie kilkunastu dni osiągnęły widoczne wyniki. To jeszcze bardziej nakręciło sprzedaż numerów których już w połowie kwietnia ciężko było dostać. Sama jestem posiadaczką tej płyty i powiem że to bardzo dobrze zainwestowane 12,90zł

Trzeba przyznać że ta pani wzbudza sympatię. Cały trening trwa około 45 min czyli zgodnie z zasadami pani Ewy jest krótki i intensywnyJEJ METODA
Metoda Ewy zwana jej metodą czyli "moją metodą" polega na krótkim bardzo intensywnym treningu o zmiennym tempie. Żelazną zasadą jest napinanie mięśni brzucha podczas trwania ćwiczeń. Trenerka gwarantuje że ćwiczenia " z nią" zdrowo uzależniają oraz mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm oraz psychikę. 
Chociaż Shape z płytą w normalnej sprzedaży nie jest już dostępny, można pobrać ze strony Ewy Chodakowskiej darmowy program treningowy na 45 min w formacie PDF. 


Efekty ćwiczeń: 
Zdjęcia mówią same za siebie !!


Ukradzione po raz kolejny :P To akurat pochodzi z bloga KLIK
Oraz jedno z moich ulubionych z fanpage na facebooku :Ewa Chodakowska w sieci
Polecam przeczytanie bardzo obszernego wywiadu :
Oficjalna strona wraz z blogiem
Oraz oficjalny fanpage zwany "naszą stroną"Pozdrawiam