Zaczynam

Komentarze (1) | 1 kwi 2012
Witam wszystkich


Od dzisiaj zaczynam pisać swojego bloga o sporcie, dietach i odchudzaniu. Od zawsze bardzo lubiłam pisać i czytać blogi. Nawet prowadziłam jednego od 2005 do 2010 roku. Teraz bardzo często je tylko przeglądam. W sieci jest bardzo dużo blogów szafiarskich o dziewczynach które interesują się modą. Dziewczyny te piszą codziennie nowe posty, niekiedy poświęcają temu naprawdę dużo czasu.

Zaczęłam więc szukać bloga o odchudzaniu, bo fajnie byłoby czytać o kimś kto się nie poddaje wstawia zdjęcia z efektami pisze o różnych ćwiczeniach i potrawach. I co ? nic ciekawego nie znalazłam.. Natrafiłam tylko na blogi typu Pro-ana (promujące anoreksję) oraz mało ciekawe blogi o odchudzaniu ( ćwiczenia, diety kopiuj wklej bez jakiejkolwiek subiektywnej opinii)

Postanowiłam więc sama mając nie małe doświadczenie w blogowaniu stworzyć takiego bloga jakiego szukałam. Już od jakiegoś czasu przygotowywałam się do niego ale właśnie wczoraj postanowiłam go stworzyć. Na początku było trochę zabawy z szablonem i oto jest :)

Na blogu znajdziecie: Opisane prze zemnie diety ćwiczenia treningi. Dziennik mojej diety i moje efekty. Wskazówki co do odchudzania. Opis zajęć fitness. Instrukcje krok po kroku jak stworzyć swoją indywidualną dietę. Porady i artykuły w których znajdzie się moja opinia. Ciekawe strony-linki. Mnóstwo zdjęć - inspiracji. Oraz inne fajne rzeczy które przyjdą mi na bieżąco do głowy :). Będzie też troszeczkę o kosmetykach i niekiedy o modzie. Krótko mówiąc co zrobić by być idealną w granicach swoich możliwości.

Zapraszam do czytania

Pozdrawiam :)