5.04

Komentarze (3) | 5 kwi 2012
Witam
Muszę to napisać bo widzę ze nie da to niektórym spokoju. Moje BMI to coś około 19. Nie mam zamiaru się odchudzać tak aby schudnąć. Chcę po prostu spalić tłuszcz i nabrać trochę mięśni. Na chwilę obecną w moim ciele jest 21% tłuszczu ja chcę zejść do około 17% i mam zamiar bardzo dużo ćwiczyć żeby to osiągnąć.

Wczoraj około 19 założyłam rolki i pojechałam na nich na siłownie King Square w Krakowie. Skorzystałam z darmowej wejściówki. Każda osoba za darmo może wejść tylko raz. Ale jakoś nie miałam specjalnej ochoty na ćwiczenia - pobiegałam trochę na bieżni i poćwiczyłam na paru maszynach. Gdy wyszłam padał deszcz więc do domu musiałam jechać tramwajem.

We wrześniu zapisałam się do konkursu organizowanego przez moją siłownie. "180 dni do idealnej sylwetki" Chociaż nie osiągnęłam jakiegoś spektakularnego wyniku zajęłam 1 miejsce u mnie w klubie i mam możliwość uczestniczenia w finale. Teraz jeszcze nie skończył mi się 1 rok podpisanej umowy więc mam zagwarantowane że będę chodzić do tego klubu przynajmniej do czerwca 2013. Najbliższy rok mam za darmo.


Pozdrawiam