4.04

Komentarze (2) | 4 kwi 2012
Witam
To mój pierwszy wpis jeżeli chodzi o dziennik blogowy. Mam zamiar zrzucić trochę tłuszczu który odłożył się po zimie i wyglądać pięknie na lato. Gdy jest cieplej łatwiej jest się odchudzać ponieważ organizm nie jest przestawiony na odkładanie tłuszczu jak wtedy gdy jest zimno. Właśnie dlatego moje efekty podczas ćwiczeń w ostatnich dniach.

Nie zacznę diety i ćwiczeń już w tym momencie. Nie jestem do tego przygotowana a poza tym są święta i mojej babci będzie przykro jak nie zjem nic podczas niedzielnego rodzinnego śniadania. W święta za to będę mieć trochę więcej wolnego czasu więc ułożę sobie dietę i plan ćwiczeń. Myślę że w kwietniu napiszę dużo postów na blogu aby mieć parę linków na start.

Wczoraj jeździłam na rolkach po krakowskich błoniach około 3,5 godziny.

Gdy ważyłam się ostatnio moja waga pokazała 55 kg i to będzie moja waga początkowa przy wzroście 170 cm. Dieta którą będę stosowała pozwala na zrzucenie około 1,5 kg na tydzień więc mam nadzieje że pod koniec kwietnia zmienię ją na coś łatwiejszego.

niżej Alessandra Ambrosio na rolkach :) Szczerze podziwiam że nie boi się jeździć na rolkach w takim stroju bez ochraniaczy
(znalezione na pudelku)

Pozdrawiam